top of page

Uzaktan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Avantajları

Güncelleme tarihi: 6 HazUzaktan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Almanın Avantajları

Uzaktan iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almanın avantajlarını bugünkü yazımızda sizinle paylaşacağız. Bildiğiniz üzere pandeminin hayatımızı etkilemesiyle beraber birçok alanda olduğu gibi isg alanında da uzaktan eğitim verilmeye başlandı. Bu durumda isg uzaktan eğitim konusu da adayların merak ettiği bir konu haline gelmiştir. Uzaktan İş Güvenliği Kursu konusunda rehber niteliği taşıyacak olan yazımız sizlerle.İsg Uzaktan Eğitim Nasıl Oluyor? 2022

İsg Uzaktan Eğitim Nasıl Oluyor?” sorusu uzman destek ekibimize sorulan sorulardan biri olarak devamlı karşımıza çıkmaktadır. Pandemi süreciyle birlikte kurslar ve eğitim programları online eğitim şeklinde hizmet vermeye başladı. Bu durum çoğu yönden olumsuz olsa da özellikle yüz yüze eğitim alacak zamanı olmayan adaylar için eşsiz bir avantaj oluşturdu. İsg uzaktan eğitim sayesinde isg uzmanı adaylar ister evlerinden ister işyerlerinden kolayca eğitimlere katılabiliyorlar.


Uzaktan isg eğitimi tıpkı yüz yüze eğitimde olduğu gibi devam mecburiyeti olan bir süreçtir. Böylece adayların eğitime ara vermesi gibi istenmeyen bir duruma sebep olsa da, isg uzaktan eğitim dersleri kaydedebildiğinden isg online eğitim sonrasında da bu eğitimler takip edilebiliyor.


İsg Uzaktan Eğitim Kaç Saat? 2022


İsg uzaktan eğitim kaç saat? Korona virüs pandemisi öncesinde isg eğitim süresi günde 6 saati aşmayacak şekilde uygulanmaktaydı. 45 dakika ders ve 15 dakika ara sistemi ile düzenlenen iş güvenliği kursunda pandemi sonrasında değişikliğe gidildi. Sonuç olarak isg uzaktan eğitim 90 saat senkron eğitim yani sertifikalı eğitimciler ile canlı olarak uygulanmaktadır.


İsg Uzaktan Eğitim Ücretleri 2022


İSG Kursu ücretleri İş Güvenliği Uzmanının sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca İşyeri Hekimliği Kursu ve Diğer Sağlık Personeli Kursu Ücretleri de farklıdır.


İSG Kurs Ücretleri konusu İSG eğitimi almak isteyen kişilerin merak ettiği bir konudur.


Uzaktan online olarak sunulan İSG Kursu Eğitimi ücretleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ olarak siz adaylara en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile destek sağlamaktayız.


İsg uzaktan eğitim ücretleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.


Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Avantajları


Uzaktan iş sağlığı ve güvenliği eğitimi avantajları nı birkaç madde ile açıklayalım:


  • Kurs merkezine yetişme derdiniz olmadan istediğiniz yerde eğitime katılabilirsiniz.

  • Şirketlerin eğitim verecek ortam arayışını ortadan kaldırır.

  • Eğitimi verecek yeterli nitelikte eğitici problemini ortadan kaldırır.

  • İş sırasında eğitime vakit ayırılamadığından uzaktan eğitim en faydalı çözümdür.

  • Detaylı raporlama ile çalışanların eğitim durumu takip edilebilir.

  • Çalışanlarınızın eğitimini kayıt altına alın ve sertifikalandırın.

  • Uzaktan Eğitim; gelişmiş araçlarla derslere kolay erişim imkanı sağlar. 

Uzaktan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Almanın Avantajları Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 bottom of page