top of page

KARiYER ENSTiTÜSÜ'NE Uluslararası Ödül

Güncelleme tarihi: 4 MarKARiYER ENSTiTÜSÜNE Uluslararası Ödül

Merhaba, bugün siz değerli okuyucularımız ile gurur verici bir durumu paylaşmak istiyoruz. İşyeri Kültürü konusunda global değer olan Great Place to Work Turkey tarafından KARiYER ENSTiTÜSÜ kurumuna “Muhteşem Bir İşyeri” ödülü verildi.


KARiYER ENSTiTÜSÜ'NE Uluslararası Ödül


Great Place to Work Turkey’nin yaptığı değerlendirmeler ve analiz sonucunda yüksek güven kültürüne sahip mükemmel işyeri kriterlerini sağlayan KARiYER ENSTiTÜSÜ™ kurumuna "Great Place to Work Certified" Şirketi olma ödülü verilmiştir.


İSG Sektörüne her konuda değer katan KARiYER ENSTiTÜSÜ™ İSG Sektöründe uluslararası ödül alan ilk firmadır. 13 yıllık eğitim tecrübesi ışığından gençlerin hayallerini gerçekleştirilmesine öncülük eden KARiYER ENSTiTÜSÜ™ uluslararası arenada varlığını bir kez daha kanıtlama fırsatı bulmuştur.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Millî Eğitim Bakanlığı ndan eğitim akreditasyonlarını almış KARiYER ENSTiTÜSÜ™ iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitim vermesinin yanı sıra kariyer alanında faaliyetler yürütmektedir.


Eğitim, yazılım, medya ve sağlık gibi alanlarda iştiraki olan KARiYER ENSTiTÜSÜ™ gençlere verdiği istihdam ile de çoğu şirkete örnek olacak aşamadadır. Teknolojinin yenilikleriyle ve insani değerleri birleştiren KARiYER ENSTiTÜSÜ™ ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.


Şimdi isterseniz KARiYER ENSTiTÜSÜ™ A.Ş Kurucu Ortağı Mehmet Edem Tokuş’un yaptığı değerlendirmeye göz atalım.


Mehmet Edem Tokuş, KARiYER ENSTiTÜSÜ™ olarak ilk önceliklerinin “Ekibine Değer Veren Bir Kurum” olma olduğunu şu ifadelerle dile getirdi.


“Bir parçası olmaktan gurur duyabileceğimiz çok az şey vardır bu hayatta; Bir aile, bir topluluk ya da bir inanç. Lakin nadir görülen bir durumdur: iktisadi bir işletmenin bir parçası olduğunda gerçekten gurur duyabilmek. İşte bizimki tam da böyle bir durum.


Kariyer Enstitüsü olarak, insanların hayatlarına dokunan bir iş yapıyoruz ve bu işi aşkla yapıyoruz. Neticesinde 14 yıllık bir geçmişin bizi getirdiği nokta ise geride bıraktığımız binlerce mutlu kişi ve inşa ettiğimiz bu kıymetli aile.


Her fırsatta dile getirdiğimiz üzere: yüzde 49 iş insanı / yüzde 51 eğitimci kimliğimizi ilk günden beri muhafaza ediyoruz. İşimizi yaparken, kan bağımız olan insanlardan daha çok bir arada olduğumuz mesai arkadaşlarımızı canı gönülden seviyor ve sayıyoruz; Onların hayatlarını iyileştirmek ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Markamızı zihinlerde konumlandırırken, ilk önceliğimiz "Ekibine Değer Veren Bir Kurum" olduğumuzu hedef kitlemize aktarmaktır. Çünkü insanlar bilir ki mutlu işyerlerinde hizmet de ürün de kalitelidir. Herkesin mutluluğunu hedefleyen bu döngü ile sürdürülebilir bir çalışma ortamı yakaladığımız için kendimizi çok şanslı görüyoruz.”


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ A.Ş Kurucu Ortağı Mehmet Edem Tokuş’un Great Place to Work Turkey’nin KARiYER ENSTiTÜSÜ™ kurumuna vermiş olduğu "Great Place to Work Certified" Şirketi olma ödülü hakkında değerlendirmeyi aşağıda izleyebilirsiniz. 

KARiYER ENSTiTÜSÜ'NE Uluslararası Ödül Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
isg kursu temel isg

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58 


bottom of page