top of page

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? | 2023

Güncelleme tarihi: 12 Oca


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? | 2023

Sizlerden gelen soruları cevapladığımız yazılar serisinde bugün İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? Sorusunu cevaplayacağız. Ayrıca yazımızda İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır? Ve İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nereden Alınır? Konuları da yer almaktadır.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır?


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? Sorusunu temel olarak aldığımız bu yazımızda İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır? Konusuna da yer vermek istedik

İşyeri Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak isteyen kişilerin belirli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Belirli meslek gruplarında bulunan kişiler İşyeri Hemşiresi olarak görev alabilirler.


İşyeri Hemşireliği Eğitimi alabilecek meslek grupları şunlardır:


  • Sağlık Memuru (Lise mezuniyeti)

  • Acil Tıp Teknisyeni

  • Hemşire

  • Çevre Sağlık Teknisyeni (Lise mezuniyeti)


Yukarda saydığımız meslek gruplarından birine ait olan kişiler KARİYER ENSTİTÜSÜ™ eğitim kurumundan İşyeri Hemşireliği Eğitimi ni alabilir.


KARİYER ENSTİTÜSÜ™ eğitim kurumundan İşyeri Hemşireliği Eğitimi ni tamamlayan kişilerin ÖSYM tarafından yapılan Diğer Sağlık Personeli Sınavı nı başarılı bir şekilde geçmesi gerekmektedir.


İşyeri Hemşireliği Sınavı ndan en az 60 puan alan kişiler İşyeri Hemşireliği Sertifikası na sahip olabilirler.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası sahibi kişiler işyerlerinde İşyeri Hekimi ile birlikte görev alırlar.İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli?


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? Sorusu İşyeri Hemşiresi olmak isteyen kişiler tarafından çok sık sorulmaktadır. Bizlerde İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? Sorusunu merak eden kişiler ile doğru bilgiyi buluşturmak istiyoruz.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası 5 yıl Geçerli dir. 5 yılın sonundan görevine devam etmek isteyen İşyeri Hemşireleri Sertifika Vize Yenileme İşlemi ni yaptırması gerekmektedir.

Diğer Sağlık Personeli Sertifikası Vize Yenileme İşlemi için kişiler kendi İSG Katip sistemine giriş yapmalıdır. Diğer Sağlık Personeli İSG Katip üzerinden Vize Yenileme İşlemi ne başvuruda bulunmalıdır. Başvuru işlemeni yapan İşyeri Hemşireleri Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına ait Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına Kendi TC’sini kullanarak 2023 Sertifika Vize Yenileme Ücreti olan 383,5 TL’yi yatırmalıdır.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nereden Alınır?


İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? Sorunun yanı sıra İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nereden Alınır? Sorusu da kişilerin merak ettiği bir konudur.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası alacağınız kurumun kaliteli ve tecrübeli olması önemlidir. Ayrıca eğitim kurumunun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olması da önem arz etmektedir.


İşyeri Hemşireliği Sertifikası almak isteyen kişiler bakanlık tarafından yetkilendirilmiş KARİYER ENSTİTÜSÜ™ eğitim kurumunu tercih etmelidir.


KARİYER ENSTİTÜSÜ™ eğitim kurumunu tercih eden kişiler, İşyeri Hemşireliği Sertifikası na sahip olma sürecini sorun yaşamadan tamamlayabilirler.


 

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Kaç Yıl Geçerli? | 2023 Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.isg kursu temel isg

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58

 
bottom of page