top of page

İşyeri Hemşireliği Eğitimi | 2023

Güncelleme tarihi: 6 May


İşyeri Hemşireliği Eğitimi | 2023

Merhaba, bugün İşyeri Hemşireliği Eğitimi başlıklı yazımızda sizler için İşyeri Hemşireliği Eğitimi Ne Kadar Sürer? ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi Veren Kurumlar konuları yer almaktadır.
İşyeri Hemşireliği Eğitimi Ne Kadar Sürer?


İşyeri hemşireleri, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında işyeri hekimi ile birlikte çalışmalar yapmaktadır. İşyeri hemşiresi olarak çalışmak isteyen kişilerin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen meslek unvanların herhangi birine sahip olması gerekir.


işyeri hemşireliği alabilecek meslek grupları

  • Hemşire

  • Sağlık Memuru

  • Acil Tıp Teknisyeni

  • Çevre Sağlığı Teknisyeni


olan kişiler KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumundan İşyeri Hemşireliği Eğitimi almalıdır.İşyeri Hemşireliği eğitimi toplam 90 saat sürmektedir. 90 saat süren İşyeri Hemşireliği Eğitimi kendi içinde iki bölüme ayrılmaktadır.


İşyeri Hemşireliği Eğitimi:

  • 45 saat offline (a-senkron)

  • 45 saat online (senkron)


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumundan İşyeri Hemşireliği Eğitimi alan kişiler ilk olarak 45 saat olan offline (a-senkron) eğitimlerini tamamlaması gerekir. Offline (a-senkron) eğitimini bitiren kişiler ardından 45 saat online (senkron) eğitimine geçiş yapmaktadır.


"İşyeri Hemşireliği Eğitimi Ne Kadar Sürer?" Başlıklı videomuzu izleyebilirsiniz.


İşyeri Hemşireliği Eğitimi Veren Kurumlar


İşyeri Hemşireliği Eğitimi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı nca yetkilendirilen eğitim kurumları tarafından verilmektedir.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumu 14 yıldır İşyeri Hemşireliği Eğitimi vermektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilen KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumu, Türkiye’nin 81 ilinde yer alan öğrencilere işyeri hemşireliği eğitimi vermektedir.


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumu işyeri hemşireliği eğitimini uzman eğitim kadrosuyla kendine ait uzaktan yazılım sistemi üzerinden sağlamaktadır. Aynı zamanda İşyeri Hemşireliği Eğitimi ne katılan öğrencilere KARiYER ENSTiTÜSÜ™ tarafından İşyeri Hemşireliği Kaynak Kitabı ücretsiz olarak gönderilmektedir.


Öğrenciler ayrıca KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumu tarafından geliştirilen İSG Sınavı Uygulaması nı ücretsiz olarak indirerek işyeri hemşireliği eğitimi ile ilgili bol bol soru çözme imkanı bulmaktadır.İSG SINAVI uygulaması

İSG SINAVI uygulamasıEğer sizde İşyeri Hemşireliği Eğitimi almak istiyorsanız KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumunu tercih ederek birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. 

İşyeri Hemşireliği Eğitimi | 2023 Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
bottom of page