top of page

İSG Sınavı Uygulaması | 2023

Güncelleme tarihi: 27 Ara 2022


İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023


İş Sağlığı ve Güvenliği (iSG) alanı ile dijital dünyayı bir araya getiren KARiYER ENSTiTÜSÜ™, bünyesinde yer alan uzman yazılım ekibi ve eğiticileri ile oluşturduğu İSG Sınavı Uygulaması nı kullanıma sundu.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavı na hazırlanan kişiler için oluşturulmuştur.


İSG Sınavı Uygulaması


KARiYER ENSTiTÜSÜ™ uzman yazılım ekibinin geliştirdiği İSG Sınavı Mobil Uygulaması sayesinde İSG Sınavı na girecek olan kişiler zaman ve mekân fark etmeksizin soru çözerek ve gelişimlerini takip edebilirler. İSG Sınavı na hazırlanan kişiler İSG Sınavı Uygulaması nı indirerek sınav için gerekli olan tüm dokümanlara ulaşabilirler.


İSG Sınav Uygulaması içerisinde sizlerin merak ettiğiniz birçok sorunun cevabı da bulunmaktadır. İSG Eğitimi Nasıl Alınır? İSG Sınavı Konu Dağılımı, İş Güvenliği Sınavına Nasıl Çalışılır? Ve 2023 İSG Sınav Takvimi konuları İSG Sınav Mobil Uygulaması içeriğinde yer almaktadır.


İsterseniz şimdi İSG Sınavı Mobil Uygulaması içeriğini inceleyelim.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Neler Bulunuyor?


İSG Sınavı Mobil Uygulaması içerisinde İSG Sınavı na girecek kişilerin kullanabileceği “KONU KONU ÇÖZ” “DENEME ÇÖZ” “ÇÖZÜM VİDEOLARI” ve “POPÜLER BLOGLAR” bölümleri bulunmaktadır.


KONU KONU ÇÖZ” kısmından İş Sağlığı ve Güvenliği (iSG) ne ait binlerce soru yer almaktadır. İSG Sınavı Konu Dağlımı çerçevesinde hazırlanan “KONU KONU ÇÖZ” bölümünde kişiler her konuya ilişkin testleri çözerek doğru ve yanlışlar konusunda istatistiklere ulaşabilirler.


İSG Sınavı Uygulaması içerisinde yer alan “DENEME ÇÖZ” kısmında İSG Sınavı na girecek adayların çözebileceği Çıkmış Sorular bulunmaktadır. Kişiler “DENEME ÇÖZ” butonunda İSG Sınavı Formatına Uygun olarak oluşturulmuş denemeleri çözerek kendi seviyelerini ölçebilirler.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması nda video içerikleri de yer verilmiştir. “ÇÖZÜM VİDEOLARI” bölümünde KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumunun uzman akademik kadrosunun çözmüş olduğu çıkmış ve çıkma ihtimali olan sorular bulunmaktadır. “ÇÖZÜM VİDEOLARI” kısmında uzman akademik kadro İSG Sınavı için önemli olan konuları da anlatmaktadır.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması ana sayfa da yer alan “POPÜLER BLOGLAR” kısmında İSG ile ilgili merak edilen konuların yer aldığı makaleler mevcuttur.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Kişiler Gelişimini Nasıl Takip Edecek?


Uzman yazılım ekibi tarafından oluşturulan “İSTATİSTİK” bölümünde kişilere ait Çözülen Soru Sayısı, Doğru ve Yanlış Cevap Sayısı ve Genel Başarı Oranı yer almaktadır.


İSG Sınavı Mobil Uygulaması Google Play ve Apple Store da yer almaktadır. Eğer sizde İSG Sınavı ndan yüksek puan almak istiyorsanız aşağıda yer alan linklere tıklayarak İSG Sınavı Mobil Uygulaması nı indirebilirsiniz.İSG SINAVI uygulaması

İSG SINAVI uygulaması
 

İSG Sınavı Uygulaması | 2023 Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.isg kursu temel isg

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58bottom of page