top of page

İSG Önlisans Uygulaması | 2023

Güncelleme tarihi: 13 Nis


İSG Ön Lisans Uygulaması

İSG Sınavı Uygulaması ile İSG Sektörüne damga vuran KARİYER ENSTİTÜSÜ™ eğitim kurumu milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren İSG Önlisans Uygulaması nı yayınladı. İSG Önlisans Uygulaması hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı yazımızın içeriğinde yer almaktadır.


İSG Önlisans Uygulaması


İş sağlığı ve güvenliği alanında dijital devrimler oluşturan KARİYER ENSTİTÜSÜ™ Eğitim Kurumu bünyesinde yer alan yazılım ekibi ile geliştirdiği İSG Önlisans Uygulaması nı kullanıcıların kullanımına ücretsiz olarak sundu.


İSG Önlisans Uygulaması, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında önlisans okuyan öğrenciler için özel olarak geliştirilmiştir. İSG alanında milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren temel konuları içerisinde barındıran bir uygulamadır.


İSG Önlisans Uygulaması, İSG alanında başarılı olarak kariyerlerinde devam etmek isteyen her öğrenci için önemli bir uygulamadır. Şimdi isterseniz İSG Önlisans Uygulaması İçerisinde Neler Bulunuyor? İnceleyelim.İSG Ön Lisans Uygulaması

İSG Önlisans Uygulaması İçerisinde Neler Bulunuyor?


İSG Önlisan Uygulaması, içerisinde İSG Önlisans Bölümü okuyan öğrencilerin kullanabileceği birçok kısım bulunmaktadır. Bunlar:


  • Ders Modülleri

  • Her Ders için Ünitelerin Özetleri

  • Çıkmış Sorular

  • Ezber Kartları

  • Sınav Tarihleri Hatırlatıcısı

  • Sınav İstatistikleri

  • Gece-Gündüz Modu

  • Yazı Büyüklüğü Ayarlama

Ders Modülleri


İSG Önlisans Uygulaması, İSG Önlisans Bölümü öğrencilerinin kullanabileceği bir çok ders materyalini içerisinde barındırmaktadır. İSG Önlisans Uygulaması İSG konusunu ele alan 28 adet farklı ders modülünden oluşmaktadır. İSG Önlisans alanında hazırlanan ders modülleri, öğrencilerin kolaylıkla anlayabileceği bir şekilde oluşturulmuştur.


Her Ders için Ünitelerin Özetleri


Ders modüllerinde yer alan tüm ünitelerin özetleri, uygulamamızda yer almaktadır. Bu sayede İSG Önlisans Bölümü öğrencileri, derslerde işlenen konuları kolaylıkla hatırlayabilir, anlayabilir ve sınavlara daha iyi hazırlanabilirler.

Çıkmış Sorular


Uygulamamızda yer alan çıkmış sorular, öğrencilerin sınavlara daha iyi adapte olabilmeleri için hazırlanmıştır. Her bir soru, İSG Önlisans Bölümü dersleri için bilinmesi gereken temel bilgileri içermektedir. Bu sayede öğrenciler, sınavlara daha iyi hazırlanabilir ve İSG Önlisans Bölümü dersleri hakkında kapsamlı bir bilgi birikimi elde edebilirler.


Ezber Kartları


Ezber kartları, öğrencilerin İSG Önlisans Bölümü ders konuları hakkında bilgi sahibi olmalarını kolaylaştıran bir özelliktir. Uygulamamızda yer alan ezber kartları, öğrencilerin derslerde işlenen konuları hatırlamalarına yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler, daha iyi bir bilgi birikimi elde edebilirler.

Sınav Tarihleri Hatırlatıcısı


Sınav tarihleri hatırlatıcısı, öğrencilerin İSG Önlisans Bölümü sınav tarihlerini kaçırmalarını önlemek için tasarlanmış bir özelliktir. Uygulamamızda yer alan bu özellik sayesinde öğrenciler, sınav tarihlerini kolaylıkla takip edebilirler.

Sınav İstatistikleri


Sınav istatistikleri, öğrencilerin sınav performanslarını takip etmelerine yardımcı olan bir özelliktir. Uygulamamızda yer alan bu özellik sayesinde öğrenciler, sınavlardaki başarılarını kolaylıkla ölçebilirler. Bu sayede öğrenciler, eksik oldukları konuları belirleyerek, daha iyi bir şekilde çalışabilirler.


Gece-Gündüz Modu


Gece-gündüz modu, uygulamamızı kullanırken göz yorgunluğunu önlemek için tasarlanmış bir özelliktir. Bu özellik sayesinde uygulamayı günün her saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu özellik sayesinde uygulamayı gece kullanırken gözleriniz yorulmaz.


Yazı Büyüklüğü Ayarlama


Yazı büyüklüğü ayarlama özelliği, uygulamamızın metin boyutunu ayarlamanızı sağlar. Bu sayede metinleri daha rahat okuyabilirsiniz. Ayrıca, bu özellik sayesinde uygulamayı kullanırken gözleriniz yorulmaz ve daha rahat bir deneyim elde edersiniz.


İSG Önlisans Uygulaması, şimdilik Atatürk Üniversitesi İSG Önlisans öğrencileri için hazırlanmıştır. Öğrenciler, sınavlara hazırlanmak ve İSG konuları hakkında bilgi edinmek için bu uygulamayı kullanabilirler. Uygulamayı ücretsiz indirin ve sınavlarda başarılı olmak için hazırlıklara başlayın!


KARİYER ENSTİTÜSÜ™ Kurucu Ortaklarından Mehmet Erdem Tokuş, İSG Önlisans Uygulaması hakkında yapmış olduğu açıklamaları aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

İSG SINAVI uygulaması

İSG SINAVI uygulaması
 

İSG Ön Lisans Uygulaması | 2023 Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 13 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.isg kursu temel isg

 

Ücretsiz Danışma Hatlarımızı aramadan,

Önce Diğerlerini Arayın; Farkı Fark edin :)

+90 532 238 12 50

+90 532 359 12 50

+90 532 720 68 32

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Gültepe Mh. 3. Toptancılar Sk. MAQAM Office B Blok No:505 58080 | Merkez | SİVAS +90 850 550 58 06


Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 | Çankaya | ANKARA +90 312 911 94 14


Marmara Bölge Müdürlüğü Y. Dudullu Mh. Bayrak Cd. Bilim Tower 30/75 Kat:10 34775 | Ümraniye | İSTANBUL +90 216 606 17 58
bottom of page