top of page

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü | 2023


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü | 2023

Merhaba bugün sizlere Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca yazımızda Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Bütünleme Sınavı Tarihleri ve Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Harç Ücretleri konuları da yer almaktadır.Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü


Çalışma hayatından iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışma yapmak isteyen kişiler Atatürk Üniversitesi İSG Önlisans Bölümü nü tercih ederek “İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri” unvanını alma imkanı bulabilirler.


Atatürk Üniversitesi AÖF İSG Önlisans Bölümü nden mezun olan kişiler işyerlerinde iş güvenliği ve işçi sağlığını korumak üzere yeterli bilgi ve donanıma sahip olmaktadır.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü mezunu olan kişiler “C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı” olmak için belirli aşamaları tamamlaması gerekmektedir.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü mezunu olan kişiler ilk olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumundan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi alması gerekir.


İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ni tamamlayan kişiler ÖSYM kurumu tarafından yapılan İSG Sınavı ndan en az 70 puan almalıdır. İSG Sınavı ndan geçerli not alan kişiler C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası nda sahip olabilirler.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Bütünleme Sınavı Tarihleri


Atatürk Üniversitesi AÖF İSG Önlisans Bölümü Bütünleme Sınavı Tarihleri her dönem Akademik Takvimi çerçevesinde açıklanmaktadır.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Final Sınavları ndan geçerli not alamayan kişiler için Atatürk Üniversitesi İSG Önlisans Bölümü Bütünleme Sınavı Tarihleri önem arz etmektedir.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü derslerinden başarılı olarak geçmek isteyen kişilerin en az 35 puan alması gerekir.


Atatürk Üniversitesi AÖF İSG Önlisans Bölümü Akademik Takvimi ne göre Bütünleme Sınavı 11 Şubat - 12 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Bütünleme Sınavı Tarihleri üç (3) oturum şeklinde yapılmaktadır.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Bütünleme  Sınavı Tarihleri

I.Oturum

11 Şubat 2023 Saat: 09:30

II. Oturum

11 Şubat 2023

Saat: 14:00

III. Oturum

12 Şubat 2023 Saat: 09:30

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Harç Ücretleri


Atatürk Üniversitesi AÖF İSG Önlisans Bölümü nü okumak isteyen kişilerin her dönem için Harç Ücreti yatırması gerekmektedir. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Harç Ücretleri her dönem değişiklik göstermektedir.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü kayıt olan kişiler Harç Ücreti ödemelerini Güz ve Bahar Yarıyılı başlarında yapmaları gerekmektedir.


Atatürk Üniversitesi AÖF İSG Önlisans Bölümü Harç Ücretleri 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılı için 750 TL olarak belirlenmiştir.


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü Harç Ücreti ni ödemek isteyen kişiler T.C Kimlik numaraları ile Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri ya da internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilirler.


 

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İSG Önlisans Bölümü | 2023 Konulu yazımız umarız yeterince açıklayıcı olmuştur. Fakat bu konu ve aklınıza takılan tüm diğer konular hakkında sorularınızı bize sorabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.


Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.


Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.isg kursu temel isgbottom of page